OBCHODNÍ PODMÍNKY

Prodávající - provozovatel serveru
Marek Sáblík

IČO: 08402833
Tel.: +420 734 310 339
Zodpovědná osoba: Marek Sáblík

Kupující - zákazník
Fyzická nebo právnická osoba, která uskuteční objednávku zboží z nabídky na webu www.cinelista.cz

Zabezpečení a ochrana osobních údajů
Prodejce prohlašuje, že veškeré informace týkající se zákazníka a jeho transakcí uskutečněných na internetových stránkách provozovatele jsou zabezpečeny proti zneužití a bez souhlasu zákazníka nebudou předány třetí osobě. Osobní údaje zákazníků používá prodejce pouze pro své účely ve smyslu zákona č. 101/2001Sb a neposkytuje je třetím stranám. Tyto údaje podléhají přísné interní ochraně. 

Objednávka
Kupní smlouva vzniká na základě objednávky, na jejímž základě je následně realizován prodej zboží. Objednávka se stává závaznou ve chvíli přijetí objednávky prodávajícím. Závazná objednávka musí obsahovat tyto základní náležitosti: 
jméno a adresu kupujícího včetně telefonu nebo emailu, množství požadovaných kusů přesně specifikovaného zboží, požadovaný způsob platby, způsob dodání zboží, cenu za zboží a přepravu. Objednávka je pokládána za závaznou pro obě strany.

Rezervace zboží
Rezervace zboží je možná po domluvě. Ta je provedena oproti předem zaplacené záloze ve výši cca 15% z celkové hodnoty rezervovaného zboží - záloha je následně odečtena při fakturaci / prodeji. V případě propadnutí rezervace je záloha nevratná.

Ceny zboží
Ceny zboží jsou uvedené u každého produktu. Na některé druhy zboží může být uplatněna sleva po zadání slevového kódu. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit slevu, pokud je dané zboží vyprodáno.

Informace o zboží
Popis a technické specifikace zboží, které jsou uvedené na těchto internetových stránkách, vycházejí z informací výrobce a mohou se v průběhu času změnit. Prodávající si vyhrazuje právo tyto informace v případě potřeby aktualizovat či změnit. Chyby v popisech a technických specifikacích jsou vyhrazeny.

Dodání zboží
Dodávky objednaného zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Doba dodání, která je uváděna na internetových stránkách prodávajícího, je pouze orientační a může se lišit od skutečné doby dodání. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající, zásilka se zbožím je vždy pojištěna. Rozvoz zboží na území ČR a SK zajišťuje přepravní společnost PPL nebo Zásilkovna. Konkrétního přepravce si zákazník volí sám dle svých preferencí při dokončování objednávky v kroku s názvem "doprava a platba".

Zrušení objednávky ze strany zákazníka
Kupující může zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla expedována. Zrušení se provádí buďto telefonicky na čísle +420 764 310 339 nebo emailem. Pokud kupující zruší objednávku, za kterou je zaplacena záloha v rezervaci, nemá právo na její vrácení.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku, nebo její část v následujících případech:
1. Objednané zboží se již nevyrábí, nebo nedodává, nebo je dlouhodobě nedostupné.
2. Cena zboží se výrazným způsobem změnila, nebo byla chybně stanovena.
V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato vrácena v hotovosti, nebo převedena na jeho účet v nejkratším možném termínu.

Reklamace
Kupující má právo reklamovat zakoupené zboží dle zákona o ochraně spotřebitele § 13 zákona č. 634/1992 Sb.
Kontaktujte nás na infocinelista.cz

Při mimosoudním řešení sporů má zákazník právo se obrátit na třetí stranu, kterou je Česká obchodní inspekce www.coi.cz

Odstoupení od kupní smlouvy
Objednáváte-li jako soukromá osoba (nikoli tedy na IČO), máte dle § 53 odstavce 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14-ti kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem. Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží k vyzkoušení. Zboží, které vracíte, musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Zboží nesmí být žádným způsobem byť nepatrně poškozené. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, seznamte se prosím s obecnými podmínkami platnými na území ČR. Tyto podmínky najdete např. na webu ČOI. Zboží zasílejte zpět na adresu Marek Sáblík, Vodní 453, 788 13 Rapotín. Ke zboží přiložte doklad o koupi, zboží vždy důkladně zabalte, aby nemohlo během přepravy dojít k jeho znehodnocení. Neposílejte zboží na dobírku, takovou zásilku nebudeme moct převzít. Doporučujeme Vám zboží pojistit! Jakmile zásilku obdržíme a jeho stav bude v souladu s podmínkami pro vrácení, vystavíme vám do 14-ti dnů opravný daňový doklad, na základě kterého Vám vrátíme částku převodem na Váš bankovní účet. Zboží vám taktéž můžeme vyměnit za jiný typ zboží, pokud je částka jiného vybraného zboží nižší, rozdíl vám vrátíme na účet, pokud je částka vyšší, tak doplatíte pouze rozdíl. Náklady spojené s vrácením zboží hradí vždy kupující. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 734 310 339 nebo na e mailové adrese info@cinelista.cz.